11. wrzesień 2013
VICTORIA ZNACZY ZWYCIĘSTWO

VICTORIA ZNACZY ZWYCIĘSTWO

Ostatni sezon przygód Victorii „Tori” trwa w Nickelodeon. Główna bohaterka ozdobiła swoją szkolną szafkę plakatem z napisem „Make it shine”, przypominającym o jej największym marzeniu – zostaniu gwiazdą.

W kolejnych odcinkach Tori zostanie poproszona o zaśpiewanie hymnu narodowego przed meczem koszykówki, a Andre będzie chciał wyprowadzić się od swojej babci. Okaże się jednak, że to właśnie dzięki jej nieznośnemu charakterowi chłopak jest w stanie pisać dobre teksty piosenek. Będziemy również świadkami walki Victorii z zapaśnikiem sumo, z kolei Cat postanowi zamieszkać w szkole. Dodatkowo wszystkich bohaterów będzie czekał „tak – dzień”, w którym niczego i nikomu nie będą mogli odmawiać. Ten zakład sprawi, że Cat zostanie bez żadnych ubrań, a Tori i Trina wystąpią w roli wielkiego żółtego sera, gonionego przez mysz z gigantycznym widelcem. Zapowiada się bardzo zabawnie!

Po tym, jak Tori wystąpiła na dorocznym konkursie talentów, jej życie zupełnie się zmieniło. Udowodniła, że ma piękny głos i wielki talent. W nagrodę dziewczyna dostała możliwość uczęszczania do elitarnej Hollywood Arts High School – szkoły, w której uczą się utalentowane artystycznie nastolatki. Stamtąd już tylko krok do wielkiego sukcesu i spełnienia marzeń!

Choć serial dobiega końca, dla fanów bohaterów serialu Nickelodeon przygotował niespodziankę. Widzowie będą mogli śledzić losy Cat (granej przez Arianę Grande), w nowym serialu „Sam i Cat”, w którym wystąpi również niepokorna Sam (Jennette McCurdy) z „iCarly”.

Odcinek 22. i 23. już w tę sobotę i niedzielę o godz. 19:45