09. wrzesień 2013
„SAM I CAT” W NICKELODEON

„SAM I CAT” W NICKELODEON

„Sam i Cat” to nowy serial z dobrze już znanymi widzom Nickelodeon bohaterkami – Sam z „iCarly” i Cat z „Victoria znaczy zwycięstwo”. Dziewczyny poznają się, kiedy Sam ratuje Cat ze śmieciarki. Szybko nawiązują dobry kontakt i postanawiają zamieszkać razem. Ale by móc utrzymać się i opłacić czynsz, współlokatorki zostają opiekunkami do dzieci.

Dziewczyny razem tworzą wybuchową mieszankę. Pełna energii, roztrzepana Sam i grzeczna Cat, która wszystkiego się boi, często wpadają w tarapaty. Przyjaciółki mają też różne zdanie na wiele tematów, co prowadzi do licznych kłótni. W dodatku Sam potrafi być nieobliczalna i jest prawdziwą twardzielką, Cat natomiast woli, kiedy wszystko jest dobrze zorganizowane. Mimo różnic charakteru nastolatki tworzą zgrany duet i pokonują razem wiele przeciwności losu.

Współlokatorki w każdym odcinku mają do wykonania różne zadania. Czasem jest to opieka nad dzieckiem sąsiadów, innym razem – pilnowanie kozy. Serial pełen jest zabawnych sytuacji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, dzięki którym widzowie pokochają „Sam i Cat”.

W roli Cat Valentine zobaczyć można Arianę Grande, która ostatnio wydała płytę „Yours Truly”. Krążek zadebiutował na pierwszym miejscu listy magazynu Billboard (był to pierwszy tak wielki sukces od czasów płyty „Animal” Ke$hy).

EMISJA: sobota, godz. 20:10

Więcej o Nicku zawsze na www.nick.com.pl oraz na Facebooku www.facebook.com/nickelodeonPL.

Kontakt:
Magdalena Marzec
T: +48 22 444 48 36
magdalena.marzec@mslgroup.com