31. styczeń 2014
Mark Wahlberg poprowadzi 27. galę Nickelodeon’s Kids’ Choice Awards 2014!

Mark Wahlberg poprowadzi 27. galę Nickelodeon’s Kids’ Choice Awards 2014!

Gala odbędzie się w Galen Center w Los Angeles – transmisja w Nickelodeon w niedzielę 30 marca o godzinie 20.00

Nominowany do Oscara i Złotego Globu aktor i producent, Mark Wahlberg, zawładnie sceną podczas kolejnej edycji gali Nickelodeon’s Kids’ Choice Awards. Podczas ceremonii zostaną wręczone nagrody (pomarańczowe sterowce) przyznawane przez młodych widzów Nickelodeon najlepszym artystom.

Do Marka Wahlberga dołączą także inne światowe gwiazdy, które z pewnością zostaną oblane słynnym slimem. Oblewanie slimem to już tradycja na gali Kid’s Choice Awards - slime jest zieloną, kleistą galaretą, spadającą na głowy gości w najmniej oczekiwanych momentach.

Bardzo się cieszymy, że taka supergwiazda, jak Mark Wahlberg będzie mistrzem ceremonii podczas największej gali dla dzieci – powiedział Russell Hicks, President of Content Development and Production w Nickelodeon. – Nie możemy się doczekać, aż pojawi się na scenie razem z czołówką Hollywood podczas tego niezapomnianego, pełnego slime’u show.

Mark Wahlberg był nominowany do Oscara i Złotego Globu za film Fighter Davida O. Russela i Infiltrację Martina Scorsese, zagrał także główną rolę w hitowej komedii Ted. Wkrótce pojawi się na kinowych ekranach w kolejnej części Transformersów w reżyserii Michaela Baya. Wahlberg jest również producentem wykonawczym takich seriali, jak Zakazane Imperium i Jak to się robi w Ameryce.

Oprócz pracy na planie, Mark Wahlberg działa też charytatywnie – jest założycielem Mark Wahlberg Youth Foundation, powstałej w 2001 roku fundacji pomagającej młodzieży z ubogich dzielnic.

Zeszłoroczna gala Nickelodeon’s Kids’ Choice Awards 2014 zgromadziła przed telewizorami ponad 5,8 milionów widzów i była najchętniej oglądanym przez dzieci i nastolatków programem w telewizji na świecie. Dzieci doceniły ulubionych artystów, oddając ponad 392 miliony głosów w 22 kategoriach. W zeszłym roku po raz pierwszy w historii, polscy widzowie mogli oddać głos na ulubionych rodzimych artystów. Nagrodę dla najlepszego polskiego wykonawcy zdobyła Ewa Farna. Nominacje w tej i innych kategoriach zostaną ogłoszone już wkrótce.

Podczas Nickelodeon’s Kids’ Choice Awards, cały świat pozna zwycięzców prestiżowych nagród, które przyznawane są przez młodych widzów w dziedzinie filmu, muzyki, sportu i telewizji. W ubiegłych latach galę prowadzili już m.in. Will Smith, Jack Black i Josh Duhamel.

Informacje o gali znaleźć można pod adresem www.kca.nick.com.pl.

Nickelodeon to kanał dla dzieci, dedykowany polskiemu widzowi. Oferta stacji została starannie dobrana do wieku i zainteresowań widzów w wieku 4-12 lat. Dla najmłodszych stacja przygotowała poranne pasma z animacjami o treściach edukacyjnych, jak np. „Dora poznaje świat”. Z myślą
o starszych dzieciach i młodzieży Nickelodeon prezentuje pełne humoru kreskówki, jak „Pingwiny z Madagaskaru”, „SpongeBob Kanciastoporty”, seriale fabularne (m.in. „Big Time Rush”, „Sam i Cat”). Stacja ruszyła 10 lipca 2008. Jej ramówka jest przygotowywana specjalnie dla polskiego widza. Programy są prezentowane w panoramicznym formacie 16:9.