14. marzec 2014
KOLEJNA ODSŁONA AKCJI POZNAWAJ ŚWIAT Z DORĄ! KROK PO KROKU

KOLEJNA ODSŁONA AKCJI POZNAWAJ ŚWIAT Z DORĄ! KROK PO KROKU

Kolejna odsłona kampanii Nick Jr. pod hasłem „Poznawaj świat z Dorą! Krok po kroku” już wkrótce na antenie Nick Jr. Odbyły się już trzy edycje kampanii, gdzie ulubiona postać ze świata Nick Jr. – Dora, mała podróżniczka, pomaga dzieciom zdobywać nowe umiejętności: m.in. uczy języka angielskiego, koordynacji ruchowej, matematyki czy śpiewu, zasad koleżeństwa i fair-play. Kolejna część rozpocznie się już 17 marca pod nazwą „Przyjacielska impreza Dory”.
Podczas kampanii na stronie www.nickjr.com.pl/krokpokroku oraz na antenie Nick Jr. emitowane są specjalne klipy ze wskazówkami dla rodziców, jak przygotować dzieci na ich pierwsze, ważne doświadczenia. Dzięki krótkim filmom i specjalnym odcinkom, rodzice mogą pomóc dzieciom jak najlepiej przeżyć pierwsze doświadczenia. Dedykowane pasmo będzie emitowane przez dwa tygodnie aż do 28 marca.
Nick Jr. pokaże specjalne odcinki, gdzie Dora wyruszy sama na pierwszą wycieczkę, będzie uczyć się współpracować w grupie oraz dowie się, jak dopingować kolegów podczas gier i zabaw. Wszystkie odcinki i filmiki na stronie Nick Jr. Będą dotyczyć przyjaźni, zasad fair-play i koleżeństwa.
Rodzice mogą też znaleźć na stronie dedykowane odcinkom aplikacje, a także gry
i materiały do ściągnięcia.
Serial o przygodach małej Dory został doceniony w Stanach. W 2011 r. zdobył nagrodę Emmy w 2011, a dodatkowo był do niej nominowany aż 14 razy.
W 2004 roku „Dora” została wyróżniona statuetką Peabody za „ogromny wysiłek
w sprawienie, że nauka stała się przyjemnym doświadczeniem dla przedszkolaków”.