25. luty 2014
ZNAMY NOMINOWANYCH DO NAGRODY  NICKELODEON KIDS’ CHOICE AWARDS 2014!

ZNAMY NOMINOWANYCH DO NAGRODY NICKELODEON KIDS’ CHOICE AWARDS 2014!

MNÓSTWO NIESPODZIANEK, GWIAZD, ZIELONEGO SLIME’U I MAGII
NA ANTENIE NICKELODEON JUŻ 30 MARCA O GODZ. 20.00.

W GRONIE GWIAZD MAJĄCYCH SZANSĘ NA STATUETKĘ ZNALEŹLI SIĘ M.IN. ONE DIRECTION, KATY PERRY, BRUNO MARS, JENNIFER LAWRENCE, NEIL PATRICK HARRIS I ARIANA GRANDE. O TYTUŁ ULUBIONEJ POLSKIEJ GWIAZDY ZAWALCZĄ DAWID KWIATKOWSKI, MARGARET, KAMIL BEDNAREK I EWA FARNA.
Głosowanie rusza już 25 lutego, w tym w trzech nowych kategoriach: Ulubiona Śmieszna Gwiazda, Ulubiony Animowany Przyjaciel Głównego Bohatera
i Najbardziej Entuzjastyczny Sportowiec.
Nadszedł czas, aby dzieci w końcu miały głos! Nickelodeon przygotował galę, podczas której to właśnie one ustalają zasady gry i wybierają ulubione gwiazdy telewizji i muzyki oraz najlepsze książki i gry wideo. W tym roku w wyścigu o nagrody startują: Johnny Depp, Robert Downey Jr., Neil Patrick Harris, Hugh Jackman, Dwayne Johnson, Jennifer Lawrence, Sandra Bullock, Mila Kunis, Steve Carell, Katy Perry, Maroon 5, One Direction, Miley Cyrus, Macklemore & Ryan Lewis, Justin Timberlake, Pitbull, Bruno Mars, Pharrell Williams, Taylor Swift, Lady Gaga, Jennette McCurdy, Ariana Grande, Selena Gomez i wiele, wiele innych. Z pewnością nie zabraknie też slime’u, czyli kleistej, zielonej galarety, która spada na głowy gości w najmniej oczekiwanych momentach, rujnując piękne wieczorowe kreacje i eleganckie fryzury. Tegoroczną galę Nickelodeon Kids’ Choice Awards poprowadzi Mark Wahlberg. Transmisja na antenie Nickelodeon 30 marca o godz. 20.00. Od 25 lutego 2014 dzieci mogą głosować w 22 kategoriach, w tym na Ulubioną Aplikację i Ulubiony Czarny Charakter. Głosowanie odbywa się na stronie www.kca2014.com oraz twitterze (twitter.com/NickelodeonPL z użyciem dedykowanego hashtaga KCA). Oddane przez siebie głosy można udostępniać we wszystkich portalach społecznościowych. Głosowanie w większości kategorii kończy się 25 marca, ale na Ulubioną Polską Gwiazdę można oddawać głosy do 29 marca. Dodatkowo, w tym roku Nickelodeon wprowadził nowe kategorie: Ulubiona Śmieszna Gwiazda, Ulubiony Animowany Przyjaciel Głównego Bohatera i Najbardziej Entuzjastyczny Sportowiec. W tym roku Nickelodeon Kids’ Choice Awards zdominowały Igrzyska śmierci z czterema nominacjami na koncie. Ekranizacja słynnej powieści ma szansę na statuetki dla Ulubionego Filmu i Książki, a odtwórczyni głównej roli, Jennifer Lawrence w kategoriach Ulubiona Aktorka Filmowa i Ulubiona Bohaterka Akcji. Iron Man 3 nie pozostaje daleko w tyle z trzema nominacjami. Film walczy w kategorii Ulubiony Film, a gwiazda Iron Mana, Robert Downey, Jr. w kategorii Ulubiony Aktor Filmowy i Ulubiony Bohater Akcji. Smerfy 2 i występujący w filmie aktorzy mają szanse na trzy statuetki: Ulubiony Film, Ulubiony Aktor Filmowy (Neil Patrick Harris ) i Ulubiona Aktorka Filmowa (Jayma Mays).
Z gwiazd telewizyjnych, nominacje zdobyły serialowe Sam i Cat, czyli Jennette McCurdy i Ariana Grande, Bridgit Medler (Powodzenia, Charlie) i Debby Ryan (z serialu Jessie), wszystkie w kategorii Ulubiona Aktorka Serialowa. Produkcje Sam & Cat, Powodzenia, Charlie!, Jessie i Teoria wielkiego podrywu mają szansę na statuetkę za Najlepszy Serial. Po raz pierwszy szanse na nagrodę mają też Benjamin Flores, Jr. (serial Nawiedzeni) i Jack Griffo Griffo (The Thundermans), obaj dla Najlepszego Aktora Telewizyjnego. W tej kategorii startują też Ross Lynch (Austin & Ally), i zwycięzca z 2012 roku Jake Short (A.N.T. Farm). One Direction i Katy Perry powracają w roli muzycznych gwiazd, mających szansę na najwięcej pomarańczowych sterowców Nickelodeon. One Direction będą konkurować z Maroon 5, One Republic i Macklemore & Ryan Lewis w kategorii Ulubiony Zespół. Katy Perry zawalczy z Lady Gagą, Seleną Gomez i Taylor Swift o miano Ulubionej Piosenkarki. Wśród polskich nominowanych w muzycznych kategoriach znalazły się: zwyciężczyni z zeszłego roku Ewa Farna oraz Margaret. O nagrodę zawalczą też panowie - Dawid Kwiatkowski i Kamil Bednarek. Były prowadzący gali Nickelodeon Kids’ Choice Awards Justin Timberlake rywalizować będzie z Bruno Marsem, Pitbullem i Pharrellem Williamsem o tytuł Ulubionego Piosenkarza. Sponsorem tegorocznej gali Nickelodeon Kids’ Choice Awards jest film Rio 2 producenta Twenty Century Fox.