21. marzec 2014
NICKELODEON KIDS’ CHOICE AWARDS  – ZOSTAŁO 10 DNI DO GALI!

NICKELODEON KIDS’ CHOICE AWARDS – ZOSTAŁO 10 DNI DO GALI!

NICKELODEON KIDS’ CHOICE AWARDS JUŻ 30 MARCA O GODZ. 20.00.
WIEMY, KTO WRĘCZY STATUETKI ZWYCIĘZCOM NICKELODEON KIDS’ CHOICE AWARDS 2014
NA ULUBIONĄ POLSKĄ GWIAZDĘ MOŻNA GŁOSOWAĆ
JESZCZE NIECAŁE DWA TYGODNIE!

Do Nickelodeon Kids’ Choice Awards zostały niecałe dwa tygodnie! Stacja właśnie ogłosiła, kto w tym roku wręczy statuetki zwycięzcom gali. Już niedługo dowiemy się także, która nominowana polska gwiazda zdobędzie Pomarańczowy Sterowiec. Konkurencja jest duża – w tym roku, do wyścigu po nagrodę stanęli: Margaret, Ewa Farna, Dawid Kwiatkowski i Kamil Bednarek.

Już 30 marca odbędzie się jedyna i niepowtarzalna gala Nickelodeon Kids’ Choice Awards. W tym roku statuetki wręczą najgorętsze gwiazdy ostatnich lat. Na scenie widzowie zobaczą m.in. zdobywców wielu nagród filmowych Jima Parsonsa i Kaley Cuoco („Teoria wielkiego podrywu”), Leę Michele, czyli serialową Rachel z „Glee” oraz Tię Mowry-Hardrick („Jak dwie krople czekolady”, „Magiczny Duet”). Nie zabraknie również Andy’ego Samberga („Spadaj, Tato”) i Willa Arnetta, którego niedługo będzie można zobaczyć w najnowszej ekranizacji „Wojowniczych Żółwi Ninja”. Pomarańczowego Sterowca wręczą również Debby Ryan znana z serialu „Jessie” oraz filmowy Kapitan Ameryka, czyli Chris Evans.

W tym roku na statuetkę Nickelodeon Kids’ Choice Awards mają również szansę polskie gwiazdy – Margaret, Ewa Farna, Dawid Kwiatkowski i Kamil Bednarek. Wybór nie będzie łatwy, bo wszyscy nominowani artyści mają rzesze swoich wiernych fanów. Na całą czwórkę można głosować jeszcze przez dwa tygodnie, na stronie http://kca.nick.com.pl/.

Margaret, nazywana przez media nadzieją polskiej muzyki, pochodzi ze Stargardu Szczecińskiego. Swoją pierwszą płytę nagrała w Szwecji, a kontrowersyjny teledysk
do utworu „Thank You Very Much” kręcony był w Los Angeles. Piosenkarka powróciła niedawno z nowym singlem „Wasted”. Poza śpiewaniem Margaret prowadzi również popularnego, modowego bloga.

Kolejną nominowaną artystką do Nickolodeon Kids’ Choice Awards jest Ewa Farna, która na swoim koncie ma już Pomarańczowego Sterowca. Choć ma zaledwie 21 lat, nagrała aż siedem albumów studyjnych, wydanych na polskim i czeskim rynku. Karierę muzyczną godzi z pracą w programie „X Factor”, gdzie od niedawna jest czwartą jurorką.

Dawid Kwiatkowski został okrzyknięty polskim Justinem Bieberem, ale niejedna fanka uważa, że jest o wiele przystojniejszy od kanadyjskiego gwiazdora! Od 11 roku życia prowadzi własnego bloga. Ten osiemnastolatek niedawno wydał debiutancki krążek „9893”, który promowały takie hity jak „Biegnijmy” i „Na Zawsze”.

Z kolei Kamil Bednarek karierę rozpoczął w zespole Star Guard Muffin, ale cała Polska poznała go dzięki niesamowitemu występowi w trzeciej edycji „Mam Talent”. Wokalista nagrał dwa albumy i ma rzeszę fanów, którzy dzięki niemu pokochali reggae!
Jako jedyny Polak trafił do finału nagród MTV Europe Music Awards w kategorii Najlepszy Artysta międzynarodowy.

Która polska gwiazda otrzyma Pomarańczowego Sterowca, fani dowiedzą się już
30 marca.

Sponsorem tegorocznej gali Nickelodeon Kids’ Choice Awards jest film Rio 2 producenta Twenty Century Fox.