27. marzec 2014
WIOSNA W NICKELODEON

WIOSNA W NICKELODEON

W kwietniu na widzów Nickelodeon czekają nowe odcinki animacji Sanjay i Craig o przygodach chłopca i jego wiernego przyjaciela… węża. Dodatkowo, specjalnie dla fanów seriali stacja przygotowała niespodziankę – pełnometrażowy film Pechowcy z Ciarą Bravo w roli głównej.

PECHOWCY
Już 21 kwietnia premiera pełnometrażowego filmu Pechowcy z gwiazdami seriali Nickelodeon w rolach głównych. Czternastoletnią Meg Murphy (w tej roli gwiazda stacji Nickelodeon Ciara Bravo znana z Big Time Rush) prześladuje pech. Nad jej rodziną ciąży fatum Prawa Murphiego, które zakłada, że rzeczy zawsze pójdą tak źle, jak to tylko możliwe. Podczas wakacji, które spędziła w domu dziadka (Jay Brazeau, który między innymi zagrał w filmie Watchman: Strażnicy), Meg zaprzyjaźnia się z lokalnym przystojniakiem, Brettem. Wizja romansu daje jej nadzieję, że klątwę da się cofnąć. Meg, wraz z młodszym bratem Charliem (w tę rolę wcielił się bohater serialu Marvin Marvin, Jacob Bertrand) wyruszają w komiczną i pełną przeszkód przygodę,
by na zawsze odmienić szczęście swojej rodziny i zacząć żyć w normalny sposób.

Premiera: 21 kwietnia, poniedziałek, godz. 17:00

SANJAY I CRAIG
Sanjay i Craig to zabawna, animowana historia o dość nietypowej przyjaźni. Sanjay ma wyjątkowego kolegę – węża Craiga, który umie mówić. Traktują się na równi i wspólnie przeżywają przygody. Ich psikusy czasami są wręcz absurdalne: przechodzą po linie zawieszonej nad basenem wypełnionym śmieciami czy manipulują konkursem tak, by wygrać dla swojego najlepszego kolegi sto psów. Jedyną rzeczą stojącą na przeszkodzie do ciągłej zabawy jest szalony sąsiad, Pan Noodman, który panicznie boi się węży i nie wie, że Craig potrafi mówić.

Premiera: 7 kwietnia, poniedziałek, godz. 16:20
Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 16:20