31. marzec 2014
DAWID KWIATKOWSKI ZE STATUETKĄ NICKELODEON KIDS’ CHOICE AWARDS!

DAWID KWIATKOWSKI ZE STATUETKĄ NICKELODEON KIDS’ CHOICE AWARDS!

WIEMY, KTÓRE GWIAZDY ZDOBYŁY POMARAŃCZOWE STEROWCE!

*W ten weekend zostały rozdane statuetki Nickelodeon
Kids’ Choice Awards. Tym razem triumfowali m.in. One Direction, Jennifer Lawrence, Justin Timberlake, Selena Gomez i inni. *

W tym roku statuetka Pomarańczowego Sterowca powędrowała także do Dawida Kwiatkowskiego. Piosenkarz pokonał Margaret, Ewę Farną i Kamila Bednarka w boju
o miano Ulubionego Polskiego Artysty. Przed ujawnieniem wyników Dawid wyznał:
- Nagrodę Nickelodeon będę trzymał w bezpiecznym miejscu, żeby ten Sterowiec przypadkiem gdzieś nie odleciał!

Specjalną, polską korespondentką na KCA była w tym roku Patricia Kazadi, która relacjonowała całe wydarzenie – podglądała gwiazdy na pomarańczowym dywanie
i zaglądała za kulisy .
Najwięcej, bo po dwie nagrody, zdobyli w tym roku Jennifer Lawrence w kategoriach Ulubiona Aktorka Filmowa i Ulubiona Twardzielka, a także chłopaki z One Direction za Ulubioną Piosenkę i dla Ulubionego Muzycznego Zespołu.
Na gali Nickelodeon Kids’ Choice Awards triumfował także Adam Sandler, który otrzymał Pomarańczowego Sterowca w kategorii Ulubiony Aktor. Na scenie znalazł się również Kevin Hart – odebrał nagrodę za bycie Ulubioną Śmieszną Gwiazdą. Podczas wydarzenia nie zabrakło Justina Timberlake’a, który zdobył tytuł Ulubionego Piosenkarza, i Seleny Gomez, która zgarnęła nagrodę dla Ulubionej Piosenkarki.
W tym roku na Nickelodeon Kids’ Choice Awards zagrał Aloe Blacc, wykonując m.in. swój największy hit „Wake Me Up” i najnowszy singiel „The Man”. Natomiast brooklyński zespół American Authors zamknął ceremonię wykonaniem „Best Day of My Life” w neonowo-slimowej oprawie.
Jednym z bardziej wzruszających momentów gali było podziękowanie Roberta Downeya Jr. za nagrodę dla Ulubionego Twardziela. Aktor powiedział – „To największy zaszczyt jakiego doznałem. Jestem wdzięczny, pełen pokory i w ogóle. Nie zawsze byłem twardzielem. Tak naprawdę, to wielokrotnie dostawałem od życia kopniaki w tyłek, aż pewnego razu postanowiłem w końcu mu oddać. Teraz spójrzcie na mnie!”

Na gali pojawili się też m.in. Chris Rock, Jim Parsons, Kristen Bell, Chris Evans, Shaun White, Tia Mowry-Hardrict, Selena Gomez, Queen Latifah, Michael Strahan, Zendaya, Debby Ryan, Andy Samberg, America Ferrera, Will Arnett, Bella Thorne, Jake Short, Lea Michele, LL Cool J, James Maslow, Peta Murgatroyd, John Cena, The Bella Twins, Ross Lynch, Kendall Schmidt, obsada seriali Nawiedzeni, The Thundermans i wielu, wielu innych.
W tym roku oczywiście nie zabrakło też hektolitrów zielonego slime’u, który pojawiał się w najmniej oczekiwanych momentach. Zieloną mazią oberwali tym razem: Austin Mahone, Cody Simpson, a także Kelly Cuoco-Sweeting. ofiarą slimu padł także sam prowadzący, Mark Wahlberg – zielony atak został przeprowadzony przez trójkę dzieci aktorka, z pomocą komika Kevina Harta. Mazią oberwał też Pharrell, co zrujnowało jego żółty kombinezon SpongeBoba. David Blain, znany magik, sam oblał się slimem, gdy jeden z jego magicznych tricków nie poszedł po jego myśli. Oprócz tego, widzowie byli świadkami slime’owego rodeo, które poprowadził, legendarny już, snowboardzista Shaun White. Pomimo zrujnowanych stylizacji wszystkie gwiazdy opuściły galę bardzo szczęśliwe.

Sponsorem tegorocznej gali Nickelodeon Kids’ Choice Awards był film Rio 2, producenta Twenty Century Fox.

Wszystkie kategorie 27. gali Nickelodeon Kids’ Choice Awards:

TELEWIZJA:
Ulubiony serial
Sam & Cat

Ulubiona Kreskówka
SpongeBob Kanciastoporty

Ulubiony Aktor Telewizyjny
Ross Lynch

Ulubiona Aktorka Telewizyjna
Ariana Grande

FILM:
Ulubiony Film
Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia

Ulubiony Aktor Filmowy
Adam Sandler

Ulubiona Aktorka Filmowa
Jennifer Lawrence

Ulubiony Film Animowany
Kraina lodu

Ulubiony Twardziel
Robert Downey, Jr

Ulubiona Twardzielka
Jennifer Lawrence

MUZYKA:
Ulubiona Polska Gwiazda
Dawid Kwiatkowski

Ulubiony Zespół Muzyczny
One Direction

Ulubiony Piosenkarz
Justin Timberlake

Ulubiona Piosenkarka
Selena Gomez

Ulubiona Piosenka
Story of My Life

Ulubiona Książka
Seria Dziennik cwaniaczka

Ulubiona Gra Wideo
Just Dance 2014

Ulubiona Gra na Smartfona
Despicable Me: Minion Rush

Ulubiona Śmieszna Gwiazda
Kevin Hart

Ulubiony Animowany Przyjaciel Głównego Bohatera
Patrick (SpongeBob Kanciastoporty)

SPORT:
Najbardziej Entuzjastyczny Sportowiec
Dwight Howard