26. sierpień 2014
DZIEŃ ZABAWY Z NICKELODEON!

DZIEŃ ZABAWY Z NICKELODEON!

Jak odciągnąć dziecko od telewizora i zachęcić do zabawy na świeżym powietrzu? Odpowiedź to Dzień Zabawy organizowany przez kanał Nickelodeon, który odbędzie się już 29 sierpnia!

Nickelodeon Polska organizuje drugą edycję akcji Dzień Zabawy. Jej założeniem akcji jest zaangażowanie dzieci i rodziców w znalezienie równowagi pomiędzy czasem spędzanym przed telewizorem i na dworze. Dlatego pomiędzy godziną 13:00 a 17:00 na ekranie Nickelodeon Polska, zamiast programu, pojawi się plansza zachęcająca dzieci do zabawy.

To jednak nie wszystko. Stacja, wraz z Fundacją Św. Jana Jerozolimskiego przygotowała specjalną akcję charytatywną. Podczas akcji Dzień Zabawy na profilu Nickelodeon w serwisie Facebook, pojawi się specjalny post. Jeżeli uzbiera się pod nim 1500 „lajków”, stacja przeznaczy 4 tys. złotych na fundację, która prowadzi dzienne domy dla dzieci i młodzieży z rodzin ubogich i patologicznych.

Jest to druga w Polsce, a dziesiąta na świecie, edycja Dnia Zabawy. Warto przypomnieć, że jedną z głównych ambasadorek akcji w Stanach Zjednoczonych jest Pierwsza Dama, Michelle Obama. W zeszłym roku w Polsce akcję wspierały Odeta Moro i Natalia Przybysz.