29. sierpień 2014
HOTEL 13: SKRADZIONY WEHIKUŁ CZASU – DRUGI SEZON POPULARNEGO SERIALU W WE WRZEŚNIU NA ANTENIE NICKELODEON POLSKA!

HOTEL 13: SKRADZIONY WEHIKUŁ CZASU – DRUGI SEZON POPULARNEGO SERIALU W WE WRZEŚNIU NA ANTENIE NICKELODEON POLSKA!

Już 1 września na kanale Nickelodeon Polska premierę będzie miał drugi sezon serialu Hotel 13. Widzownie ponownie będą mogli śledzić losy Toma, Anny i Liv, którzy powracają do hotelu, aby rozwiązywać kolejne tajemnicze zagadki.

Za kilka dni na ekrany telewizorów powrócą Tom, Anna, i Liv. Trójka bohaterów dochodzi do wniosku, że wehikuł czasu nie może dłużej stać w hotelowej, tajnej piwnicy. Tom wiedząc, jak niebezpieczna może być ta maszyna, gdy wpadnie w niepowołane ręce, zrobi wszystko, aby rozwiązać problem. Dlatego razem z Anną i Liv postanawiają ponownie zatrudnić się na wakacje w hotelu.
Po przybyciu okazuje się, że hotel już nie jest taki sam jak w zeszłe wakacje. Richard Leopold, właściciel hotelu, zniknął bez śladu, a jego obowiązku przejęła Ruth. Lenny nadal rządzi w kuchni, ale musi szukać nowego pomocnika, odkąd odszedł Flo, który jeździ po świecie jako magik ze swoją menadżerką Victorią. Natomiast Jack, po zniknięciu ojca, skupił się na karierze Dj’a. Jakby tego było mało, hotel przeszedł gruntowny remont!
Zanim Ruth przydzieli wszystkim obowiązki, trójka przyjaciół będzie musiała dostosować się do nowych zmian. Liv będzie zabawiać ludzi, którzy bawią się w nowo wybudowanym basenie, Tom będzie zajmował się różnymi technicznymi problemami, a Anna będzie musiała się zająć robieniem nowych zdjęć na stronę internetową hotelu. W serialu nie mogło zabraknąć tez nowej postaci. To Noah, który dostał zadanie opiekowania się dziećmi.
Praca pracą, ale Tom przede wszystkim będzie musiał skoncentrować się na odnalezieniu wehikułu czasu, jednocześnie rywalizując z Noe o uczucia Anny. Czy Tom, Anna, Liv i reszta ich przyjaciele są w stanie rozwiązać tajemnicę maszyny czasu, póki nie będzie za późno?

Nowe przygody, przyjaźnie i sekrety już od 1 września o godz. 20:15 na kanale Nickelodeon Polska!
Premiera: 1 września godz. 20:15
Emisja: Od poniedziałku do piątku godz. 20:15