30. styczeń 2015
WSZYSTKO NOWE WSZYSTKO NICKOWE

WSZYSTKO NOWE WSZYSTKO NICKOWE

Dla wszystkich fanów filmów z gatunku live action Nickelodeon przygotował specjalny serialowy blok WSZYSTKO NOWE WSZYSTKO NICKOWE. Od 1 lutego w każdą niedzielę od godziny 18:30 na widzów stacji czekać będą nowe odcinki znanych i lubianych seriali, takich jak „Nicky, Ricky, Dicky i Dawn”, „Grzmotomocni”, „Nawiedzeni”, a także dwie nowe produkcje: „Niebezpieczny Henryk” oraz „Max i Shred”. W niedzielne popołudnia warto włączyć Nickelodeon!

NIEZBEZPIECZNY HENRYK
Henry Hart był zwykłym 13-latkiem, dopóki nie dostał pracy-marzenia na pół etatu. Teraz jest Niebezpiecznym Henrykiem. Chłopiec postanawia ukryć swoją pracę przed swoimi najlepszymi przyjaciółmi – sprytną i błyskotliwą Charlotte i dzielnym Jasperem, rodzicami oraz swoją młodszą siostrą, Piper. Na Henryka czeka mnóstwo przygód, a ponieważ nie raz zdarza mu się wpaść w tarapaty, utrzymanie podwójnego życia w tajemnicy będzie nie lada wyzwaniem. Czy uda mu się połączyć swoje normalne życie i zwalczanie zła, utrzymując jednocześnie wszystko w sekrecie?

Premiera: 1 luty, niedziela, godz. 18:20
Emisja: niedziele, godz. 18:30

NICKY, ICKY, DICKY i DAWN
Serial opowiada o perypetiach rodziny Harperów – Toma i Anny oraz ich dzieci, czworaczków Nicky'ego, Ricky'ego, Dicky'ego oraz Dawn. Między rodzeństwem panuje dynamiczna bratersko-siostrzana rywalizacja, ale kiedy łączą siły, nic nie jest w stanie ich powstrzymać.
Premiera: 1 luty, niedziela, godz. 18:45
Emisja: niedziele, godz. 18:55

GRZMOTOMOCNI
Grzmotomocni powracają. Jak tym razem naprawi świat ta przesympatyczna rodzina o nadprzyrodzonych mocach? Nowe przygody Hanka i Barb oraz ich dzieci – Phoebe, Maxa, Billy'ego i Nory, tylko na antenie Nickelodeon.
Premiera: 1 luty, niedziela, godz. 19:10
Emisja: niedziele, godz. 19:20

NAWIEDZENI
W tym serialu fantastyka łączy się z kinem familijnym, wariactwo z upiornością, a rodzina Hathaway spotyka… duchy? Po przeprowadzce z Nowego Orleanu do Nowego Jorku, państwo Hathaway chcieli prowadzić normalne życie w nowym domu, ale nie mieli pojęcia, że rodzina duchów ma takie same plany! Czy dwie rodziny, dosłownie z dwóch różnych światów, mogą żyć w harmonii?
Premiera: 1 luty, niedziela, godz. 19:35
Emisja: niedziele, godz. 19:50

MAX & SHRED
Serial przedstawia perypetie dwóch chłopaków – Maxa Ashera i Alvina 'Shreda' Ackermana, których łączy oryginalna przyjaźń. Max jest utalentowanym snowboardzistą oraz gwiazdą sportów zimowych, natomiast Alvin to kujon i miłośnik nauk ścisłych. Przypadkowo stają się współlokatorami. Co z tego wyniknie? Oglądaj przygody Maxa i Shreda, tylko na Nickelodeon.

Premiera: 1 luty, niedziela, godz. 20:00
Emisja: niedziela, godz. 20:15