13. luty 2015
NOWE PRZYGODY DORY I JEJ PRZYJACIÓŁ

NOWE PRZYGODY DORY I JEJ PRZYJACIÓŁ

Już 16 lutego w Nickelodeon wyjątkowa premiera! Młodzi widzowie poznają dalsze losy swojej ulubionej bohaterki Dory, która wraz z grupą nowych przyjaciół przeżywa mnóstwo przygód w pięknym mieście Playa Verde. Pierwszy odcinek serialu Dora i Przyjaciele już 16 lutego o godzinie 7: 40 na kanale Nickelodeon!

Znana ze swych podróży Dora przeprowadziła się do pięknego miasta nad morzem - Playa Verde. Uczęszcza do nowej szkoły i jest bardziej zajęta niż kiedykolwiek przedtem. Ma paczkę nowych przyjaciół - Alanę, Emmę, Naiyę, Kasię i Pablo, którzy kochają się uczyć i poznawać nowe rzeczy. Razem z nimi przeżyje mnóstwo przygód w rytmie rocka i popu!

Ale Playa Verde to nie jest zwyczajne miasto. Na bocznych uliczkach, w parku, a nawet przy szkole znajdują się portale do magicznych światów pełnych niespodzianek, przeszkód i czarnych charakterów. Czy grupa przyjaciół sobie z nimi poradzi? Dora ma przy sobie magiczną bransoletkę, MapApkę i grupę bystrych, dowcipnych i kochających przyjaciół.
Oglądaj przygody Dory i jej przyjaciół, ucząc się się przy tym angielskiego! Premiera serialu na Nickelodeon, 16 lutego o godz. 7:40. Kolejne odcinki, od poniedziałku do piątku o godz. 10:40 w ramach bloku Nick Jr. na kanale Nickelodeon.

Premiera: 16 luty, poniedziałek, godz. 7:40
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 10:40

Więcej zdjęć:
http://we.tl/Yxy3AwEnNV