03. czerwiec 2016
Wojownicze Żółwie Ninja w nowej odsłonie - Premiera gry „Teenage Mutant Ninja Turtles : Legends”

Wojownicze Żółwie Ninja w nowej odsłonie - Premiera gry „Teenage Mutant Ninja Turtles : Legends”

Nowa gra z bohaterami Wojowniczych Żółwi Ninja jest już dostępna. Nickelodeon przygotował dla graczy kolejną dawkę przygód dostępnych na darmowej platformie iOS.

Zadanie nie będzie łatwe - Krang powraca z haniebnym planem zniszczenia świata i tylko Wojownicze Żółwie Ninja mogą go powstrzymać. Każdy gracz będzie mógł uzbierać ponad 35 kart z bohaterami serialu Nickelodeon oraz nadchodzącego filmu wytwórni Paramount Picutres „Wojownicze Żółwie Ninja: Wyjście z cienia”. Gra jest niekończąca się przygodą, a każdy z fanów będzie mógł poznać nieznane dotąd miejsca, odkryć nowe ruchy a także wcielić się w rolę swojego ulubionego bohatera, aby wykonać misję i pokonać nikczemnego Kranga. Jednak to nie wszystko.
Co czeka na największych fanów serialu?
Każdy z graczy będzie miał okazję nie tylko stawić czoło licznym wrogom żółwi, ale także dostanie możliwość kolekcjonowania bohaterów kultowego serialu, trenowania ich oraz zbudowania własnej, zgranej drużyny. Na fanów Leonarda czeka niespodzianka! Będą mogli się wykazać i pomóc żółwiowi w ocaleniu świata, a przede wszystkim w uratowaniu swoich braci. Gracze wraz z bohaterami odkryją najciekawsze zakamarki Nowego Jorku, a dla najwytrwalszych użytkowników ponad 70 etapów przygód i misji do wykonania.
Wojownicze Żółwie Ninja szukają sojuszników , jeśli jesteś nastoletnim fanem przygód to przyłącz się do zabawy i ocal świat z naszymi walecznymi bohaterami! Gra działa na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i jest możliwa do pobrania z Apple Store.